www.oakohv.ee

toode(t) - 0,00

Dolce Gusto kapslid

Sooduspakkumised

 

28.06.2023
Dolce Gusto kapslid

Dolce Gusto kapslid on muutunud populaarseks valikuks kohvijoojate seas üle maailma, pakkudes mugavat ja kvaliteetset kohvi valmistamise kogemust. Selles artiklis uurime Dolce Gusto kapslite ajalugu, arengut, kasutamist ja plusse.

Ajalugu

Dolce Gusto on kohvikapslite ja -masinate kaubamärk, mille on loonud Šveitsi juhtiv rahvusvaheline toidu- ja joogifirma Nestlé. Dolce Gusto kapslite väljatöötamine algas 2000. aastate alguses eesmärgiga tuua kohvikulaadsed joogid kodudesse, ilma et oleks vaja erilisi barista oskusi või varustust.

 

Nestlé arendas kapslid, mis säilitaksid jookide värskuse ja maitsed. Kapslid on kavandatud sisaldama eelnevalt mõõdetud koguseid kohvi, teed või muid koostisosi, tagades iga tassi ühtlase maitse ja kvaliteedi.

 

Tänaseks pakuvad Dolce Gusto kapselkohvimasinasse sobivaid väga kvaliteetseid kapsleid juba kõik suuremad kohvitootjad ning seetõttu on kohvisõpradel veelgi suurem valik erinevaid kohvisid ja jooke, mida nautida.

Dolce Gusto kapslite kasutamine on lihtne:

  1. Sisestage soovitud Dolce Gusto kapsel masinasse
  2. Seadistage Dolce Gusto kapselkohvimasin valitud joogile
  3. Käivitage joogi valmistamine
  4. Nautige jooki:

Teie värskelt valmistatud jook on mõne minutiga nautimiseks valmis. Dolce Gusto kapslid pakuvad ühtlast maitset ja kvaliteeti, tagades iga tassiga rahuldava kogemuse.

Dolce Gusto kapslite plussid:

Mugavus: Dolce Gusto kapslid pakuvad võrratut mugavust. Kapslid välistavad kohviubade jahvatamise, koostisainete mõõtmise ja sellega kaasneva segaduse koristamise. Vaid ühe nupuvajutusega saate nautida kohvikutasemel jooki mugavalt oma kodus või kontoris.

 

Lai valik maitseid: Dolce Gusto kapslid pakuvad laia valikut maitseid, mis sobivad erinevatele eelistustele. Ükskõik, kas naudite tugevat espressot, kreemjat cappuccinot või rahustavat tassi teed, on Dolce Gusto kapslitega oma maitsemeelte rahuldamiseks palju võimalusi.

 

Ühtlane kvaliteet: Dolce Gusto kapslid tagavad ühtlase kvaliteedi igas tassis. Koostisainete eelmõõdetud kogused ja kontrollitav pruulimisprotsess masinas, annavad tulemuseks sama maitse ja kangusega joogid, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikjooki ilma igasuguste kompromissideta, iga kord.

 

Kiire ja tõhus: Dolce Gusto masinad on loodud jookide kiireks valmistamiseks, mistõttu on need ideaalsed neile, kel aega napib. Mõne minuti jooksul saate juua värskelt valmistatud tassi oma eelistatud jooki, säästes teile igapäevaselt väärtuslikke minuteid.

 

Soodne lahendus: Dolce Gusto kapselkohvimasinate hinnad algavad 45€-st. Kapslite hinnad algavad 0,25€/tk.

Dolce Gusto kapslid on ideaalne lahendus koduseks kasutamiseks ja väikestesse kontoritesse. 

Dolce Gusto kapslid on viinud kuumade jookide valmistamise kogemuse uuele tasemele, pakkudes kohvisõpradele mugavat ja kvaliteetset valikut oma igapäevaste kuumade jookide valmistamiseks. Tänu laiale maitsevalikule, ühtlasele kvaliteedile ja kasutajasõbralikule seadmele pakuvad Dolce Gusto kapslid mugavat võimalust nautida kohvikulaadseid jooke oma kodus või kontoris.